Znajomość języka angielskiego uskrzydla :)

 
 
 

Angielski wcale nie jest taki trudny i niemożliwy do opanowania. Jak twierdzą uczestnicy zajęć w grupie        i kursów indywidualnych.

 

To zdanie słyszymy od  Uczestników naszych kursów prowadzonych przez nas od ponad 8-miu lat. Są to zazwyczaj osoby dorosłe, zarówno 30-to jak i 60-latkowie, którzy zajmują się swoją karierą zawodową, wychowaniem dzieci, szukają nowej pracy i nowych wyzwań, uczą się i studiują.

Na zajęcia języka angielskiego, uczęszczają pracujące mamy, zabiegani ojcowie, babcie, których wnuczkowie mówią już tylko po angielsku oraz dziadkowie, którzy szybko nabierają praktycznej wprawy w porozumiewaniu się na ulicy czy w metrze.

Angielski  naprawdę  nie jest trudny, gdy uczy się go w przyjaznej atmosferze i w pełnym zaufaniu. Zresztą uczęszczający na zajęcia sami o to dbają i nauka szybko pozwala na osiągnięcie efektu, jakiego sami się wcześniej nie spodziewali.


Zapraszamy
do naszej szkoły
Jeśli po raz pierwszy jesteście Państwo na tej stronie, jest nam tym bardziej miło! Będziemy ogromnie wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

Kontakt z nami
Prosimy o pozostawienie do siebie kontaktu na adres mailowy lub SMS na nasz numer telefonu GSM:
angielski@angielskidladoroslych.pl
   
     +48 608 636 282mailto:angielski@angielskidladoroslych.pl?subject=Kontakt%20ze%20strony%20Angielskidladoroslych.plmailto:angielski@angielskidladoroslych.pl?subject=Kontakt%20ze%20strony%20Angielskidladoroslych.plmailto:angielski@angielskidladoroslych.plshapeimage_6_link_0shapeimage_6_link_1shapeimage_6_link_2
facebookhttps://www.facebook.com/AngielskiDlaDoroslych